Hakkımızda

Dekor Ağacı Hakkında

Dekor Ağacı evi için alışveriş yapabilmek ve evinin değerine değer katabilmek isteyenlere yönelik olarak; kaliteli, genel kitleye hitap eden ve kurulumda ustalık gerektirmeyen ürünleri bireylere yönelik olarak yayınlayan, dekor piyasasını takip eden, yeni trendlere liderlik eden ilham kaynağı olan bir ev dekorasyonuna yönelik blogdur. Ev dekorasyonuna ve ürünlere yönelik olarak 2020 yılından itibaren bireylere bilgiler sunmaktadır. www.dekoragaci.com, güçlü altyapısına ek olarak her kategoriden sağladığı yayınlar ile ziyaretçileri ile buluşuyor.

2020 yılında çeşitli çalışmalar yürüten ve bunun sonucunda çalışmalarını aynı yıl içerisinde tamamlayan www.dekoragaci.com sürekli olarak gelişim göstermektedir. Araştırmadan ve yeniliklerden taviz vermeyen güçlü ekibi ile bireylere uzun yıllar boyunca dekorasyona ait paylaşımlar yapmayı hedefliyor.

Dekor Ağacı; ev dekorasyonu, ev tekstili, mutfak, aydınlatma, elektrikli ev aletleri, ev yaşam, tamamlayıcı mobilya, bahçe dekorasyonu ve ev tekstiline ait pek çok kategoride geniş yelpazeli bir yayın anlayışını içerisinde barındırmaktadır. Bunun yanında pek çok kesimden erkek ve kadın ziyaretçileri heyecanlandıracak yeni içerik konsepti ile bireylerin huzurlarında yayınlarına devam etmektedir.

Biz Kimiz? 

Web sitemiz 2020 yılında kurulduğu günden bugüne, oldukça fazla yol kat etmiş, ziyaretçilerin memnuniyetini ve ziyaret amacını ön planda bulundurarak, sürekli olarak gelişim gösterme hedefleri doğrultusunda, siz değerli ziyaretçilere daha iyi hizmet sunabilmek adına “Dekor Ağacı” adı altında yeni yatırımlarına devam etmektedir.

Dekor Ağacı her geçen gün gelişim gösteren yapı ve dekorasyon kategorisi hacmi adı altında, ziyaret edilme sürecini başlatmış, mevcut dönemdeki teknolojik gelişmeleri araştırarak ve ayak uydurarak rekabet gücünde artış sağlamayı hedeflemiştir. Amacımız ziyaretçilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak en iyi çözüm ve cevabı verebilmek, yerli ve uluslararası alanlara yönelik olarak dekorasyon kategorisi adı altında; çocuk odası, salon, banyo, yatak odası, mutfak, dekoratif kapılar, balkon dekorasyonu, retro tasarımlar ve bunlara ek olarak bahçe dekorasyonu, aydınlatma, ev tekstili kategorilerinde aranılan etkin ve güvenilir bir web sitesi haline gelmiştir.

Hedefimiz 

  • Ziyaretçilere yönelik çözüm odaklı çalışmak, ziyaretçilerin aradığı hizmeti zamanında sunmak,
  • Her geçen gün kaliteyi bozmadan içerik üretim çalışmalarına devam etmek,
  • Hızlı ve  doğru bir biçimde yayınlara devam etmek,
  • Yeni ve özgün içerikler ile estetik ihtiyaç alanında klasik ve modern içerikler sunmak,
  • Yüksek standartların üzerinde yer alabilmek amacıyla ciddi içerik çalışmaları yapmak,
  • Güvenilir bir web kaynağı edinebilmek amacıyla müşterilerimize içerikler sağlamak. Web sitemizin kalite politikasıdır.

 Saygılarımızla

  1. Bu yazıya yorum yazın.

    Unutmayın, düşünceleriniz başkalarına yararlı olabilir.