Yatak Odası Duvar Dekorasyonu

Bugünkü yazımızda duvar dekorasyonunu, hem de spesifik olarak yatak odası duvar dekorasyonunu modellerini  ele alacağız.

Günün en rahatlatıcı anlarını geçirdiğimiz evimizde baktığımız her yeri, huzur veren ve ferahlatan yerler yapmak isteriz. İç dekorasyonun önemi işte tam da burada başlıyor. İç dekorasyon halından tutun perdelerinize, duvarlarınızın rengine ve asılı tablolarınıza kadar her şeyi kapsıyor. 

 

Yatak Odası İçin En Güzel Duvar Dekorasyonları

Yatak Odası Duvar Dekorasyonu

 

Duvar Dekorasyonu ile Yatak Odanızı Güzelleştirin

İç dekorasyon sürecinin en önemli adımlarından biri kesinlikle duvar dekorasyonudur. Yatak odası duvar dekorasyonu ise en önemli ve özel hissedilendir. Elbette hiçbirimiz düz beyaz bir kutuda uyanmak istemeyiz. Eğer yatak odanızın dekorasyonunun bitmediğini düşünüyorsanız, kesinlikle duvar dekorunun eksikliğinden kaynaklandığını söyleyebiliriz. Hem dar hem de geniş bütçeler için önerilerimizi sıralayacağız.

 

Duvar Dekorasyonu ile Açık Renklerde Sanatsal Tabloları Deneyin

Sanatın ruhunuzu besleyişini iliklerinize kadar hissedebilmek için en iyi seçeneği başa koyduk. Rengarenk tablolara bakarak uyanacağınız günlerin enerjisini şimdiden hissetmiş olmalısınız.

Yatak Odası Duvar Dekorasyonu

 

Duvar Dekorasyonu ile Duvarlarınız Sizi Motive Etsin

Birçok ünlü girişimci ve başarılı iş insanları güne motive başlamanın öneminden çokça bahsetmiştir. Sizde yatak odanızı öyle bir dizayn edin ki, gözünüzü açtığınızda size yataktan kalkma sebebinizi hatırlatsın. Konumuz duvarlardı, yatak odanızın tavanına kendinize idol aldığınız başarılı bir insanın sözünü yazabilirsiniz. Duvarlarınıza başarılı insanların fotoğraflarını asabilirsiniz. O hep binmek istediğiniz araba, hep yaşamak istediğiniz güzel evin fotoğrafını asarak güne müthiş bir enerjiyle uyanabilirsiniz.

Yatak Odası Duvar Dekorasyonu

 

Yatak Odanız Sizin En Özeliniz

Yatak odanızın duvarlarını kendi fotoğraflarınızla donatabilirsiniz. Yaşadığınız güzel anılardan, sevdiğiniz insanlarla birlikte olduğunuz fotoğraflarınıza bakarak uykuya dalmak uyku kalitenizi arttıracaktır. Bu durum bilimsel araştırmalarla da ortaya konmuştur.

Yatak Odası Duvar Dekorasyonu

 

Sade Tek Duvar Boyaması

Son zamanlarda yeni bir moda gözümüze çarpıyor. Sadece yatak başlığınızı dayadığınız duvarı açık tonlu bir renk ile boyayıp odanıza sadelik ve sıra dışılığı bir arada getirebilirsiniz.

 

Duvar Dekorasyonu ile Duvar Kağıtlarının Etkisi

Duvar kağıtlarıyla odanızın çehresini her konsepte bürüyebilirsiniz. Mistik bir konsept yaratıp çöl desenli duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Ya da daha rüstik seçimler ile tuğla desenli duvar kağıtları kullanabilirsiniz. Ya da abartılı desenler kullanmadan, mobilyalarınızı tamamlayan sade desenli duvar kağıtları tercih edebilirsiniz.

Yatak Odası Duvar Dekorasyonu

 

Hayallerinizi Süsleyen Dünya Turunun Haritasına Ne Dersiniz?

Hepimizin içinde az da olsa bir dünyayı görme isteği yatmakta ancak hayat telaşından kurtulup buna vakit bulamıyoruz. Ama yine de odanızda kullanacağınız dünya haritası dekoruyla kurduğumuz gezi hayallerini daha efektif kılabilirsiniz.

 

Küçük Yatak Odası Duvar Dekorasyonu

Özellikle küçük yatak odalarında tercih edilen ayna konseptini deneyebilirsiniz. Yatak başlığınızı dayadığınız duvarınızı tamamen aynayla kaplayabilirsiniz. Bu hem harika ve çok da masraflı olmayan bir dekordur, hem de odanızı olduğundan çok büyük gösterecektir. İşlevselliği de cabası!

 

Yatak Odası Duvar Dekorasyonu

 

Duvar Dekorasyonu ile Pencere Önünde Ferahlık

Son sıraya bıraktığımız seçimimiz biraz daha geniş ve yüksek bütçeli evlerde uygulanabilir. Hiç duvar dekorasyonuna ihtiyaç duymayıp, pencerenizin dışındaki doğal manzaranın sizin dekorunuz olduğunu hayal ettiniz mi? Eğer evinizin mimari planlaması buna müsaade ediyorsa yatağınızı pencere önüne dayayarak, kendinizi gökyüzünü izlerken uyuyakalmış bulabilirsiniz.

Bu yazımızda yatak odası duvar dekorasyonu tercihlerimizi sıraladık. Her bütçeye uygun tavsiyelerimizi uygulamanız için can atıyoruz.

 

Yatak odası duvar dekorasyonu modelleri

 

Bu yazımızın yanında yatak odası mobilya modellerine, küçük yatak odası dekorasyonlarına ve yatak odası gardrop modellerine göz atmak için tıklayabilirsiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

İç Mimarım. Sizi internetteki yanlış dekorasyon önerilerinden kurtarmak, size farklı ve güzel tasarımlı dekorasyon fikirleri vermek için bu sitede yazıyorum. Sevgilerimle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bu yazıya yorum yazın.

    Unutmayın, düşünceleriniz başkalarına yararlı olabilir.